کد خبر: 391172
۱
۰
نسخه چاپی

قرارگاه اجتماعی این بار برای ارتقا زیرساخت های شهرک مسکونی پیام ماهدشت وارد میدان شد/ پروژه های سالن چند منظوره ورزشی، پارک محلی، خانه بهداشت و نانوایی چند منظوره پیام ماهدشت کلید خورد

نماینده عالی دولت در استان البرز از آغاز عملیات اجرایی چند پروژه مهم در راستای ارتقا خدمات به مردم شهرک مسکونی پیام ماهدشت جهت تحقق اهداف قرارگاه اجتماعی استان، خبر داد.

 قرارگاه اجتماعی این بار برای ارتقا زیرساخت های شهرک مسکونی پیام ماهدشت وارد میدان شد/ پروژه های سالن چند منظوره ورزشی، پارک محلی، خانه بهداشت و نانوایی چند منظوره پیام ماهدشت کلید خورد

البرز - فراهانی - اقتصادآینده:

استاندار البرز در حاشیه آغاز عملیات اجرایی ساخت این مجموعه ها که روز چهارشنبه و با حضور فرماندار، مدیرکل راه و شهرسازی و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان در شهرک مسکونی پیام ماهدشت برگزار شد، با اشاره به بازدید های صورت گرفته و مطالبات مردمی، گفت: بر این باور هستیم که زیرساخت های لازم از ابتدا برای این شهرک مهیا نشده است.

مجتبی عبدالهی گفت: بر این اساس طی یک سال گذشته با برنامه ریزی های صورت گرفته اقدامات کوچک و بزرگی برای این شهرک انجام و در مقایسه با سال پیش شاهد تحولات خوبی بوده ایم.

وی افزود: به طور قطع این اقدامات را کافی نمی دانیم و درصدد هستیم پروژه هایی که عملیات اجرایی آنها امروز آغاز شد در کمترین زمان برای بهره برداری مردم به سرانجام برسد.

عبداللهی افزود: این شهرک یکی از محله های ۶۶ گانه کم برخوردار استان است که در قالب قرارگاه اجتماعی به صورت ویژه دنبال می شود.

در جریان این بازدید مدیرکل راه و شهرسازی با ارائه توضیحاتی در خصوص واگذاری اراضی با کاربری ورزشی و خدماتی جهت اجرایی نمودن دستورات استاندار محترم توسط راه و شهرسازی البرز بر آمادگی این اداره کل جهت اجرای منویات نماینده عالی دولت در استان تاکید کرد.

وی گفت: پروژه های پارک محلی به وسعت ۲ هکتار با اعتبار ۵ میلیارد تومان ، سالن ورزشی چند منظوره با اعتبار ۴ میلیارد تومان و مجتمع درمانی و بهداشتی به وسعت هزار متر بنا با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان برای ابنیه خبر داد.

وی همچنین از اخذ اعتبار ویژه ای در سفر رییس جمهور محترم به استان برای این پروژه ها یاد کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی پس از استقرار در میز خدمت راه و شهرسازی ضمن پاسخگویی به مراجعین در تایید دستورات البرز افزود: مهمترین هدف ما کسب رضایتمندی مردم است و برای این منظور از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم و بازدید های میدانی از روند پیشرفت پروژه ها به طور حتم در دستور کار است.

وی گفت: به فرموده ی دکتر عبدالهی مردم ولی نعمتان مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و خدمتگذاران مردم همواره آماده ی عمل به مسئولیتهای خویس در محضر باریتعالی و ملت شریف ایران می باشند.

گفتنی است این قرارگاه تا ساعت 18 پاسخگوی مراجعین انبوه از شهرک های مسکونی مهر و سایر نقاط استان بود.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید