تخریب ۶ ویلای غیرمجاز در شرق اصفهان/۱۳ هزارمترمربع آزادسازی شد

به گزارش دفتر مرکزی روزنامه اقتصادآینده از اصفهان، از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای اصفهان، محمود چیتیان با اشاره به آزادسازی ۱۳ هزار مترمربع بستر زاینده‌رود در محدوده روستاهای «جور و اسفینا» اظهار داشت: پیرو اخذ حکم قضائی تبصره چهار ماده ۲ قانون توزیع عادلانه آب در خصوص اعاده به وضع سابق و رفع تصرفات صورت گرفته در حریم و بستر رودخانه زاینده رود، این آزادسازی در شرق اصفهان انجام شد.

چیتیان افزود: اراضی آزادسازی شده شامل تصرفات صورت گرفته در بستر رودخانه به صورت ۶ مجموعه ویلایی و فونداسیون احداث سوله، آزاد و اعاده به وضع سابق شدند.

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان خاطرنشان کرد: در این عملیات اجرایی، احکام یاد شده با نظارت و حضور همکاران واحد حفاظت رودخانه شرکت آبگستران میهن، یگان حفاظت منابع آب شرکت آب منطقه‌ای اصفهان، دفتر رودخانه‌ها و سواحل شرکت آب منطقه‌ای، کلانتری دستجا و یگان امداد نیروی انتظامی و شرکت جواد ساز شهرکرد اجرا شد.

چیتیان اضافه کرد: مردم می‌توانند در سراسر استان از طریق تماس با سامانه ۳۸۴۸ در تمام طول شبانه روز گزارش تخلفات از قبیل حفاری، لایروبی و کف‌شکنی غیر مجاز چاه، بهره برداری از چاه‌های فاقد پروانه را مطرح کنند.

وی خاطر نشان کرد: ثبت و رسیدگی به تخلفات برداشت پساب از فاضلاب شهری، برداشت غیر مجاز از کانال‌ها و شبکه‌های آبیاری، تصرف و ساخت و ساز غیر مجاز در حریم و بستر رودخانه‌ها و ساخت، نگهداری، حمل و تردد انواع دستگاه‌های حفاری غیر مجاز از دیگر خدمات سامانه تلفنی ۳۸۴۸ است.

منبع: خبرگزاری مهر

روزنامه اقتصادآینده و پورتال خبری اقتصادآینده نیوز منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

 

 

 

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید