کد خبر: 410983
۰
۰
نسخه چاپی

آتش انتقام از تروریست‌های مزدور به زودی دامن آنان را خواهد گرفت

، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به دنبال شهادت پنج تن از مرزبانان غیور ایران اسلامی بر اثر حمله تروریستی دشمنان نظام اسلامی، پیامی را صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَسَیعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَی مُنْقَلَبٍ ینْقَلِبُونَ

شهادت جمعی از مرزداران غیور میهن اسلامی و سربازان امنیت کشور در پی جنایت تروریستی و ناجوانمردانه اشرار و مزدوران معاندین نظام اسلامی، به مجموعه مرزی سراوان، موجب تألم و تأثر گردید.

آنچه در این جنایت از سوی دشمن دنبال می‌شود، ایجاد شکاف میان دو کشور برادر ایران و افغانستان و دمیدن در اختلافات قومی و مذهبی و تزریق ناامنی و ناامیدی در جامعه است. حضور آگاهانه مردم در ناکام گذاشتن دشمن در توطئه‌هایی از قبیل اغتشاشات سال گذشته، معاندین نظام اسلامی را به استیصال کشانده که از باب ” الغریق یتشبث بکل هشیش” به اقداماتی از قبیل این جنایات دست می‌زنند.

خون پاک این عزیزان که جانانه برای صیانت از حریم جمهوری اسلامی ایران نثار شد، بر عزت و اقتدار ایران خواهد افزود و آتش انتقام از تروریست‌های مزدور به زودی دامن آنان را خواهد گرفت.

شهادت این جوانان سلحشور را به امت شهید پرور و خانواده‌های داغدار این عزیزان تسلیت عرض می‌کنیم و از خداوند متعال علو درجات آنان را مسئلت داریم و از مسؤولین مطالبه اکید داریم که هرچه زودتر عاملان این جنایت فجیع را دستگیر و به سزای اعمالشان برسانند.

منبع: مهر

اقتصادآینده نیوز منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

 

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید