۱۰۰ واحد صنعتی آذربایجان شرقی مجوز توسعه دریافت کردند

۱۰۰ واحد صنعتی آذربایجان شرقی مجوز توسعه دریافت کردند

 

احمد مرادپور اقتصاد آینده آذربایجان شرقی ) : مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه تولید در استان در مسیر رشد قرار گرفته است، اعلام کرد: ۱۰۰ واحد صنعتی در این استان مجوز توسعه دریافت کردند.

 

 محمدجعفر عظمایی در گفت و گوی خبری  با خبرنگاران اظهار کرد: امسال تاکنون ۱۰۰ واحد صنعتی استان با دریافت جواز توسعه، علاقمندی خود را به افزایش ظرفیت و تنوع محصولات ابراز داشتند و به دنبال توسعه واحدها و خط تولیدشان هستند.

 

وی خاطر نشان کرد: ارزش سرمایه گذاری پیش بینی شده برای توسعه واحدهای صنعتی یاد شده در آذربایجان شرقی حدود ۱۰۰ هزار میلیارد ریال است.

 

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی یادآور شد: با توسعه این ۱۰۰ واحد صنعتی و تولیدی در آذربایجان شرقی برای سه هزار نفر اشتغال ایجاد می شود.

 

عظمایی با اشاره به اینکه آذربایجان شرقی در توسعه واحدهای صنعتی و صدور مجوز در این خصوص رتبه دوم کشور را دارد، یادآور شد: گروه های کالایی که توسعه واحدهای تولیدی و صنعتی خود را در اولویت دارند بیشتر شامل تولیدات فلزی، شیمیایی، پلاستیک و غذایی است.

 

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان اینکه اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی در این خصوص رتبه دوم را در بین استان ها دارد، گفت: حمایت از طرح های توسعه ای تکمیل زنجیره ارزش و پیشران از رئوس برنامه های محوری اداره کل صمت استان در سال رشد تولید و مهار تورم است.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید