کد خبر: 429349
۰
۰
نسخه چاپی

طرح «استقبال از مهر»در مدارس سطح حوزه شهرداری منطقه چهار اجرا شد

از سوی شهرداری منطقه 4 اهواز و در آستانه بازگشائی مدارس "طرح استقبال از مهر" با ساماندهی و پاکسازی مدارس در سطح حوزه این شهرداری آغاز شد.

طرح «استقبال از مهر»در مدارس سطح حوزه شهرداری منطقه چهار اجرا شد

به گزارش اقتصاد آینده ; اسماعیل عالیپور مدیرمنطقه با اعلام این خبر گفت: به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و با هدف ایجاد محیطی سرشار از پاکیزگی برای افزایش روحیه، نشاط و شادابی دانش آموزان در آغازین روزهای سال تحصیلی، "طرح استقبال از مهر" با انجام عملیات رفت و روب اساسی، رنگ آمیزی ، ایمن سازی ، خط کشی و رسیدگی به مدارس تحصیلی واقع در حوزه این شهرداری، آغاز شده است.


این طرح با هدف ارتقاء سطح خدمات و امکانات مورد نیاز فضاهای آموزشی سطح منطقه، تقویت مشارکت مجموعه شهرداری با مراکز آموزشی در سطح شهر، مشارکت پذیری دانش آموزان در مباحث شهری، زیباسازی، ایمنی معابر، بازپیرایی فضای سبز و بهسازی و زیباسازی محیط های داخلی و پیرامون مراکز آموزشی تا پایان ماه جاری تداوم خواهد داشت.


وی با تاکید بر اینکه با شکوه برگزار شدن فصل بازگشایی مدارس نیازمند تمهیدات و تدابیر لازم در زمینه‌های مختلف است، افزود: با برنامه‌ریزی و ابلاغ وظایف هر یک از واحد های زیر مجموعه شهرداری منطقه 4 و تاکید بر حسن انجام کار سعی خواهیم کرد، خدمات در خور شأن تعلیم و تربیت از خود نشان دهیم.


مدیر منطقه 4 ادامه داد: شستشو و رفت و روب اساسی محوطه مراکز تحصیلی سطح حوزه ، ترمیم و بهسازی پل های عابر پیاده مقابل مدارس، پاکسازی، بهسازی و زیباسازی معابر پیرامون مدارس، لکه گیری آسفالت پیاده رو ها و معابر اطراف مدارس همچنین رفع خطر، حذف موانع فیزیکی و نازیبایی‌های بصری از موارد اجرایی در این طرح است.
وی افزود: خط‌کشی عابرپیاده و علائم ترافیکی، ترمیم آبخوری های مراکز آموزشی ، زیباسازی، بازپیرایی فضای سبز و بهسازی و زیباسازی محیط های داخلی و پیرامون مراکز آموزشی از دیگر مواردی است که در طرح استقبال از مهر اجرایی می شود.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید