رییس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری شیراز خبر داد:

دعوت شهرداری شیراز از سرمایه‌گذاران برای احداث پل های هوایی

فراخوان عمومی شهرداری شیراز برای جذب سرمایه گذار جهت احداث ۱۷ پل هوایی عابر پیاده در شیراز با پیوست سازه‌های تبلیغاتی اعلام شد.

دعوت شهرداری شیراز از سرمایه‌گذاران برای احداث پل های هوایی

به گزارش اقتصادآینده نیوز، رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری شیراز با اعلام این خبر گفت: شهرداری شيراز در نظر دارد احداث ۱۷ دستگاه پل هوایی عابر پیاده را با پیوست تابلوهای تبلیغاتی را در قالب یک بسته سرمایه‌گذاری، به سرمایه‌گذار واگذار کند.

هومان معصومی افزود: این پروژه با هدف تسهیل و افزایش امنیت در تردد شهروندان انجام می‌شود و پیوست سازه‌های تبلیغاتی نیز با رویکرد ایجاد جذابیت بیشتر و افزایش صرفه اقتصادی برای سرمایه‌گذار، در نظر گرفته شده است.

او خاطرنشان کرد: پروژه از طریق مناقصه عمومی و به روش سرمایه‌گذاری B.O.T (ساخت، بهره برداری با استفاده از ظرفیت تبلیغاتی و سپس انتقال به شهرداری) اجرا خواهد شد.

بر اساس این گزارش، اشخاص حقیقی یا حقوقی واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به درگاه الکترونیکیWWW.Setadiran.ir

اسناد مناقصه را دریافت نمایند.

همچنین علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در این پروژه می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانه شفافیت شهرداری شیراز به نشانی shaffaf.shiraz.ir یا به سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری شیراز واقع در بلوار چمران، بلوار شاهد، ابتدای پیاده‌راه سلامت مراجعه کنند یا با شماره تلفن‌های سازمان (۳۶۳۶۳۰۰۷-۰۷۱۳و ۸) یا شماره تلفن ۳۶۳۶۲۴۲۳-۰۷۱ داخلی ۳۱۴ یا شماره تلفن همراه ۰۹۱۷۷۱۱۷۰۱۹ (مسئول قراردادهای سازمان سرمایه‌گذاری)تماس بگیرند.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید