کد خبر: 429400
۰
۰
نسخه چاپی
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس اعلام کرد:

تامین انرژی برای شهرک های صنعتی سپیدان

در سفر مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس به شهرستان سپیدان ،مسائل و مشکلات شهرک های صنعتی سپیدان بررسی و تصمیماتی برای رفع مشکلات اتخاذ شد.

تامین انرژی برای شهرک های صنعتی سپیدان

به گزارش اقتصادآینده نیوز، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس در این برنامه باحضور در جلسه بررسی و رفع مشکلات شهرک های صنعتی سپیدان که با حضور فرماندار ،برخی مسولان شهرستان و نیز صنعتگران و سرمایه گذاران برگزارشد ،به بررسی مسائل ومشکلات پرداخت و تصمیماتی برای رفع مشکلات اتخاذ شد.

رفع مشکلات طرح گاز رسانی به شهرک صنعتی سپیدان ۳ وتکمیل زیرساخت های این شهرک صنعتی ،بررسی راهکارهای رفع مشکلات طرح انتقال برق به شهرک صنعتی همایجان و رفع مشکلات تامین برق واحد تولیدی مخازن پلی اتیلن  و پیگیری و رفع مشکلات تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی همایجان سپیدان از مهمترین موارد مطرح شده در این جلسه بود که درخصوص آنها تصمیم گیری شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس در این جلسه گفت: در شهرستان سپیدان تعداد سه شهرک صنعتی دولتی و دو شهرک صنعتی غیر دولتی مشغول به فعالیت هستند که این شهرک ها بستر مناسبی برای استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی و ایجاد اشتغال پایدار فراهم کرده اند.

هاشمی با بیان اینکه ۱۲۰ قرارداد با سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی دولتی شهرستان منعقد شده است گفت:در قالب این قراردادها ۴۸هکتار زمین به متقاضیان واگذار شده است.

وی تصریح کرد: تاکنون ۵۱ واحدصنعتی با اشتغال افزون بر ۹۰۰نفر نیز به مرحله بهره برداری رسیده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس افزود :در شهرک های صنعتی همایجان،سپیدان۳و شهیدجاویدی ظرفیت استقرار ۱۹۹واحد با پیش بینی اشتغال ۱۸۰۰نفر فراهم شده است.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با بیان اینکه در دوسال گذشته بیش از 100میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و تکمیل زیرساخت ها در شهرک های صنعتی سپیدان هزینه شده است گفت: در این زمینه در این مدت 12  طرح عمرانی و زیرساختی اجرایی شده است.

وي با بيان اينكه در اين مدت 7پروژه در شهرك صنعتي  سپيدان 3  اجرايي شده گفت:طرح هاي  روسازي ،آسفالت ،جدول گذاري ،آسفالت خيابان ها و جاده اصلي،احداث مخزن هوايي ،احدلث شبكه روشنايي به پايان رسيده و  وطرح هاي تكميل شبكه فشار متوسط داخلي برق با پيشرفت 40درصد و  و اتصال شهرك صنعتي به شبكه سراسري گاز با پيشرفت فيزيكي 20درصد نيز در مرحله انجام است .

هاشمي همچنين از اجراي 5پروژه در دوسال اخير در شهرك صنعتي همايجان سپيدان نيز خبر داد و گفت:طرح هاي برق رساني به واحد سردخانه اي  و پروژه هاي جدول گذاري ،زيرسازي و روسازي و آسفالت توپكا  و احداث ايستگاه پمپاژ و شبكه برگشت پساب فاضلاب به پايان رسيده و طرح برق رساني به مخزن اب نيز با پيشرفت 80درصدي در مراحل پاياني قراردارد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید