کد خبر: 438919
۰
۰
نسخه چاپی

به ریاست وزیر اقتصاد: بیست و یكمین جلسه كمیته تخصصی مولد سازی دارایی های دولت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران به نقل از شادا، در این جلسه رحمتی معاون وزیر و رئیس سازمان خصوصی سازی، نماینده رئیس قوه قضاییه، نماینده رئیس مجلس شورای اسلامی و دیگر اعضای کمیته حضور داشتند.در ابتدای این نشست، رئیس سازمان خصوصی سازی گزارشی از عرضه املاک پذیرش شده در بورس کالا ارائه داد و مقرر شد چنانچه ملکی در بورس کالا پذیرش یا در نهایت معامله نشده، از طریق مزایده عمومی به فروش برسد.

بر اساس این گزارش قیمت پایه و شرایط واگذاری 4 واحد آپارتمان واقع در تهران و 3 باب مغازه در استان لرستان که متعلق به وزارت اقتصاد است؛ توسط اعضای کمیته بررسی و به تصویب رسید.

همچنین با توجه به تفویض اختیار فرایندهای اجرایی به استانداران برای مولد سازی، پیشنهاداتی در خصوص اصلاح برخی از بندهای شیوه نامه و ضوابط قیمت گذاری دارایی های مازاد دولت مطرح گردید که مقرر شد؛ اعضاء کمیته در جلسه آتی نظر خود در این خصوص بیان کنند.

بررسی پیش نویس تفاهم نامه مولد سازی املاک مازاد سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور و ارائه گزارش توجیهی در خصوص تعیین تکلیف املاک روستایی توسط سازمان روستایی از دیگر موارد مطروحه در این نشست بود.

اقتصادآینده نیوز منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید