کد خبر: 459198
۰
۰
نسخه چاپی

رقص قیمت طلا در ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ با نوسانات افزایشی در بازار فلز زرد

به گزارش نبض بازار،قیمت طلا ۱۸ عیار در حال حاضر با نرخ فعلی ۳۴،۴۱۷،۰۰۰  ریال در حال مبادله میباشد. همچنین قیمت طلا ۲۴ عیار نیز۴۵،۹۳۹،۰۰۰  ریال در حال مبادله میباشد. (آخرین بروزرسانی ۱۸:۳۴)

با توجه به زمان آخرین ثبت قیمت طلا  نرخ بازگشایی قیمت طلا ۱۸ عیار معادل ۳۲,۳۸۸,۰۰۰ ریال  بوده است. امروز بالاترین قیمت طلا ۱۸ عیار  ۳۴,۵۶۳,۰۰۰ ریال و پایین‌ترین قیمت آن با ۳۲,۳۸۶,۰۰۰ ریال در حال مبادله میباشد. همچنین نرخ روز گذشته آن برابر با ۳۳,۰۸۵,۰۰۰ ریال بوده است.

لیست جدیدترین انواع قیمت طلا در نبض بازار طلای ایران امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۳

 

عوامل متعددی بر قیمت طلا در ایران و جهان اثر می‌گذارند. از جمله این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت طلا در بازار جهانی به طور مستقیم بر قیمت طلا در ایران اثر می‌گذارد. افزایش قیمت طلا در بازار جهانی، قیمت طلا در ایران را نیز افزایش می‌دهد.قیمت طلا در بازار جهانی تحت تاثیر عوامل متعددی مانند سیاست‌های پولی ایالات متحده، تنش‌های ژئوپلیتیکی و تقاضا برای طلا به عنوان یک پناهگاه امن قرار دارد.

نرخ ارز یکی از مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده قیمت طلا در ایران است. افزایش نرخ ارز، قیمت طلا در ایران را نیز افزایش می‌دهد.نرخ ارز در ایران تحت تاثیر عوامل متعددی مانند تحریم‌ها، سیاست‌های دولت و عرضه و تقاضای ارز در بازار قرار دارد.

تقاضا برای طلا در ایران به عوامل متعددی مانند تورم، وضعیت اقتصادی و فرهنگی مردم بستگی دارد.در ایران، طلا به عنوان یک کالای سرمایه‌ای و همچنین یک کالای زینتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تورم یکی از عوامل مهمی است که بر قیمت طلا در ایران اثر می‌گذارد. افزایش تورم، تقاضا برای طلا را به عنوان یک پناهگاه امن افزایش می‌دهد.
تورم در ایران در سال‌های اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

سیاست‌های دولت می‌تواند بر قیمت طلا در ایران اثر بگذارد. به عنوان مثال، دولت می‌تواند با وضع تعرفه بر واردات طلا، قیمت طلا را در داخل کشور افزایش دهد.

 

منبع:tgju

رقص قیمت طلا در ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ با نوسانات افزایشی در بازار فلز زرد
منبع:

نبض بازار

سه شنبه 14 فروردین 1403 ساعت 19:01

https://www.tgju.org/news/2990522

اقتصادآینده نیوز منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

 

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید