کاهش ۳۳ درصدی تصادفات فوتی در آذربایجان شرقی

کاهش ۳۳ درصدی تصادفات فوتی در آذربایجان شرقی

 

 احمد مرادپور اقتصاد آینده آذربایجان شرقی ) : جانشین فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: با اقداماتی که توسط همکاران در سطح استان انجام شده است، شاهد کاهش ۳۳ درصدی تصادفات فوتی در روزهای سپری شده از تعطیلات نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته هستیم. 

 

 سرهنگ "صابر عباس زاده" در گفتگوی خبری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فرماندهی انتظامی استان در تعطیلات نوروز ۱۴۰۳ طرح نظم و امنیت استان را در ۲ حوزه انتظامی و ترافیکی در دستور کار خود قرار داد و در حوزه برخورد و مقابله با جرایم به ویژه سرقت، شاهد کاهش ۲۰ درصدی وقوع در این ایام بودیم که این نشانه اثر بخش بودن اقدامات همکاران است.

 

وی اعلام کرد: در ایام تعطیلات نوروز امسال تعداد ۴۲۲ سارق دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند و همچنین ۹۴ درصد سرقت های وقوع یافته در استان منجر به کشف شد.

 

وی با بیان اینکه پلیس ماموریت ویژه ای برای ۱۳ فروردین ( روز طبیعت) دارد، گفت: در حوزه درون شهری گشت های آشکار و پنهان با محوریت برخورد و پیشگیری از جرایم به ویژه سرقت افزایش می یابد و در حوزه برون شهری هم با افزایش گشت های محسوس و پایش های تصویری به دنبال این هستیم که امنیت بیشتری را برای مردم ایجاد کنیم.

 

فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی با هشدار به معدود افرادی که بخواهند در این روز حرمت شکنی کنند، اعلام کرد: پلیس هیچ گونه مماشاتی با این افراد نخواهد داشت .

 

وی از شهروندان خواست ناهنجاری و حرمت شکنی های احتمالی را با سامانه ۱۱۰ اطلاع دهند تا در سریع ترین زمان ممکن به موضوع رسیدگی شود.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید