کد خبر: 465597
۰
۰
نسخه چاپی
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان خبر داد:

آغاز ثبت‌نام سرویس مدارس دانش‌آموزان در سامانه «سفیر مهر»

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان از آغاز ثبت‌نام سرویس مدارس دانش‌آموزان در سامانه «سفیر مهر» خبر داد.

آغاز ثبت‌نام سرویس مدارس دانش‌آموزان در سامانه «سفیر مهر»

به گزارش اقتصاد آینده نیوز و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، محمد پرورش با اعلام این خبر گفت: تمامی والدین دانش‌آموزانِ متقاضی سرویس مدارس در اصفهان می‌توانند با مراجعه به سامانه «سفیر مهر»، (سامانه هوشمند سرویس مدارس اصفهان) برای سال تحصیلی ۱۴۰۳_۱۴۰۴ ثبت درخواست کنند.
او با بیان اینکه در سال جاری سامانه سفیر مهر از 25 اردیبهشت در دسترس شهروندان قرار گرفت، افزود: بنرهای راهنمایی نحوه ثبت نام در این سامانه در ۱۴۰۰ مدرسه شهر نصب شده و اولیای دانش‌آموزان می‌توانند از این طریق از روند ثبت نام مطلع شوند.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان ادامه داد: طبق ابلاغ مدیر کل آموزش و پرورش، مقرر شد تمام مدارس نحوه ثبت نام و کد مدرسه را به اولیای دانش‌آموزان اطلاع‌رسانی کنند، همچنین دانش‌آموزان و اولیای آن‌ها می‌توانند با وارد کردن عبارت سفیر مهر در مرورگر یا درج نشانی
http://ssm.esftaxirani.ir/
وارد این سامانه شوند.
او با بیان اینکه ارائه سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید تنها از طریق سامانه «سفیر مهر» صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: در این مرحله از ثبت نام، اطلاعات دانش‌آموز تکمیل و درخواست او ثبت می‌شود که نیاز به پرداخت هیچ‌گونه وجهی هم نیست. بنابراین والدین از پرداخت هرگونه وجه به این منظور خودداری کنند و منتظر اطلاعات بعدی سازمان در این سامانه باشند.
پرورش اضافه کرد: شهروندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی ۰۹۰۳۹۵۲۵۰۳۵، ۰۹۰۳۷۲۵۰۵۱۲ و۰۹۰۳۹۵۲۴۵۷۲ تماس حاصل کرده و یا از طریق کانال ایتا که آدرس آن در صفحه نخست سامانه درج شده است، در جریان امور قرار گیرند.
 

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید