کد خبر: 465619
۰
۰
نسخه چاپی

مسابقه ملی نقاشی خانواده من برگزیدگان خود را شناخت

محمد ماابی در گفت وگو با خبرنگار ما از برگزاری آئین اختتامیه مسابقه ملی نقاشی خانواده من همزمان با هفته ملی جمعیت خبر داد و مطرح کرد: نمایشگاهی از آثار برگزیده نیز در سالن مرکز شماره ۳ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز واقع در گلشهرویلا دایر شده و علاقه‌مندان می‌توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

وی با اشاره به اجرای ویژه برنامه‌هایی مانند سرود و بازی‌های گروهی در این مراسم گفت: آروشا رضایی، هلیا عبداللهی، لنا اثنی عشری، روشنا زمردی عزت، نیلیا سادات میر رضایی، پریسا بخشایش، سارینا حمیداوی، رونیا خلج خمسه فرد، سارینا سادات حسینی بای و الینا نخبه زارع ۱۰ برگزیده این مسابقه بودند که با دریافت لوح تقدیر و هدیه از آنها تجلیل به عمل آمد.

رئیس حوزه هنری استان البرز خاطرنشان کرد: دومین دوره مسابقه نقاشی خانواده من در سال ۱۴۰۲ در گستره ملی برگزار شده و با توجه به برگزاری موفق دوره اول که به صورت استانی بود، این دوره به صورت ملی برگزار شد و هنرمندان کودک و نوجوان آثار خود را به دبیرخانه ارسال کردند.

وی عنوان کرد: فراخوان این دوره با هدف توجه بیشتر کودکان و نوجوانان به خانه و خانواده، ۱۷ ما ماه ۱۴۰۲ همزمان با سومین روز از هفته ملی کودک رونمایی و ۲۱۶ اثر به صورت فیزیکی و مجازی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که در نهایت ۳۶ اثر به نمایشگاه راه یافت و از این تعداد ۱۰ نفر برگزیده و بقیه شایسته تقدیر شدند.

ماابی با اشاره به اینکه هدف از این فراخوان پرداختن به سبک زندگی و تشویق هنرمندان نوجوان به ترسیم خانواده ایرانی اسلامی در قالب نقاشی بود، افزود: آداب و سنن، آئین و ابعاد مختلف زندگی در قالب خانواده که اصلی ترین نهاد اجتماعی و مأمن آرامش و پرورش کودکان و نوجوانان ایران زمین است، از موضوعات و مضامین آثار دریافتی بود.

منبع:مهر

اقتصادآینده نیوز منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

 

 

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید