کد خبر: 465633
۰
۰
نسخه چاپی

طرح تفصیلی شهر گلشن در حال تهیه است

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دهاقان با بیان اینکه طرح تفصیلی شهر دهاقان، پارسال ابلاغ شده است، گفت: طرح تفصیلی شهر گلشن در حال انجام بوده و در مرحله برگزاری جلسات کمیته کارشناسی و کمیسیون ماده ۵ است.

طرح تفصیلی شهر گلشن در حال تهیه است

به گزارش اقتصاد آینده نیوز؛ کریم طیاری رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان دهاقان اظهار کرد: طرح‌های تفصیلی در چارچوب اسناد و ضوابط طرح‌های جامع و بر اساس حدود ثبتی و ملکی، وضع دقیق کاربری‌ها، تراکم‌ها و گذرها را در سطح شهر و به تفکیک محله های واقع در آن مشخص و  اولویت‌های مربوط به نوسازی و بهسازی را تعیین می‌کند.  
وی با بیان اینکه طرح تفصیلی شهر دهاقان، پارسال ابلاغ شده است، گفت: طرح تفصیلی شهر گلشن در حال انجام بوده و در مرحله برگزاری جلسات کمیته کارشناسی و کمیسیون ماده ۵ است.    
رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان دهاقان خاطرنشان کرد: شهر گلشن در بخش مرکزی شهرستان دهاقان، طبق آخرین سرشماری  حدود پنج هزار و ۵۰۰ نفر جمعیت دارد و در جنوب غربی اصفهان واقع شده است.  
وی در خصوص وضعیت طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان بیان کرد: در طرح نهضت ملی مسکن شهرستان دهاقان تعداد ۲ هزار و ۵۰۰ نفر اقدام به ثبت‌نام کردند که از این تعداد یک هزار و ۴۰۰ متقاضی حائز شرایط بوده‌اند.  

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید