کد خبر: 469519
۰
۰
نسخه چاپی

بارش باران بهاری شدید و ناگهانی و آماده‌باش نیروهای خدمات شهری شیراز

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری شیراز با اعلام بارش باران بهاری شدید اعلام کرد؛ هم اینک تمام نیروهای شهرداری از جمله نیروهای امدادی و پاکبانان عزیز در نقاط مختلف شهر مستقر هستند تا شهروندان بتوانند با کم‌ترین سختی و مشکل در شهر تردد کنند.

بارش باران بهاری شدید و ناگهانی و آماده‌باش نیروهای خدمات شهری شیراز

به گزارش اقتصاد آینده نیوز؛ معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری این کلان‌شهر با توجه به بارش ناگهانی باران در شیراز اعلام کرد: با توجه به مشاهدات عینی پیش‌بینی کردیم که بارش‌هایی خواهیم داشت و از این رو با اعلام آماده باش به تمام نیروهای خدمات شهری شهرداری شیراز، در مناطق یازده‌گانه و خیابان‌ها ، معابر و کنارگذرها نیروهای خود را مستقر کردیم و بحمدالله آمادگی کافی برای رویارویی با حوادث احتمالی وجود دارد.

خوشبخت ادامه داد: هم اینک تمام نیروهای شهرداری از جمله نیروهای امدادی و پاکبانان عزیز در نقاط مختلف شهر مستقر هستند تا شهروندان بتوانند با کم‌ترین سختی و مشکل در شهر تردد کنند. 

معاون شهردار شیراز هم‌چنین از شهروندان درخواست کرد: با توجه به این که بارش‌های بهاری از نوع رگباری‌ست و احتمالا با رعد و برق همراه است، در صورت نداشتن کار ضروری از تردد در شهر خودداری کنند تا از حوادث احتمالی پیشگیری شود و در صورتی که در نقطه‌ای از شهر مشکلی پیش بیاید بتوان در کوتاه‌ترین زمان آب‌گرفتگی را رفع و از ترافیک و دشواری عبور و مرور جلوگیری کرد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید