کد خبر: 469530
۱
۰
نسخه چاپی
رئیس اداره ارتباطات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان خبر داد:

نجات جان ۱۰۹ شهروند از حریق و حوادث طی هفته گذشته

رئیس اداره ارتباطات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از نجات جان ۱۰۹ شهروند از حریق و حوادث طی هفته گذشته خبر داد.

نجات جان ۱۰۹ شهروند از حریق و حوادث طی هفته گذشته

به گزارش اقتصاد آینده نیوز، محمد شریعتی با اعلام این خبر گفت: طی هفته گذشته ۱۲ هزار و ۸۰۸ مورد تماس با سامانه همیشه پاسخگوی ۱۲۵ برقرار شد که منجر به ۳۱۱ مورد اعزام تیم‌های عملیاتی اطفا یا امداد و نجات از ایستگاه‌های بیست‌وهفت‌گانه شهر اصفهان شد.
او با بیان اینکه هفته گذشته ۱۰۹ حریق در شهر اصفهان اتفاق افتاده است، افزود: در این مدت ۱۹ حریق مربوط به منازل، ۷ حریق مربوط به مراکز تجاری و ۱۲ حریق خودرو توسط شهروندان گزارش شد.
رئیس اداره ارتباطات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه در این بازه زمانی ۱۳۵ حادثه مختلف به این سازمان گزارش شده است، اظهار کرد: ۲۲ مورد تصادف و 43 مورد حبس در اماکن و آسانسورها نیز به سازمان گزارش شد.
او از نجات جان ۱۰۹ شهروند از حریق و حوادث طی هفته گذشته خبر داد و افزود: این افراد توسط آتش‌نشانان از مرگ حتمی یا آسیب‌های بعدی نجات یافتند. همچنین دو مورد فوت شده در حوادث داشتیم که یکی ناشی از سقوط از ارتفاع و دیگری در اثر تصادف بود.
هفته گذشته ۳۸ مورد استقرار خودروهای اطفائیه سنگین و نیمه‌سنگین در اماکن پرتردد شهر و ۷۹ مورد گشت ایمنی بنا به گزارش‌های مردمی طی هفته گذشته، از دیگر مواردی است که شریعتی به آنها اشاره کرد.
 

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید