کد خبر: 469539
۱
۰
نسخه چاپی
مدیرعامل آبفای استان اصفهان خبر داد :

تکمیل پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب مسکن مهر سده لنجان

مدیر عامل آبفای استان اصفهان در جلسه ای با حضور فرماندار لنجان از پایان عملیات شبکه جمع آوری فاضلاب مسکن مهر سده لنجان با مشارکت شهرداری و اداره مسکن و شهرسازی خبر داد.

تکمیل پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب مسکن مهر سده لنجان

به گزارش اقتصادآینده نیوز / مدیرعامل آبفای استان اصفهان در این جلسه با بیان اینکه یکی از مصوبات هجدمین سفر شهرستانی کاروان دولت مردمی استان به شهرستان لنجان اجرای عملیات شبکه جمع آوری فاضلاب مسکن مهر سده لنجان بوده است خاطر نشان ساخت: در شهریور ماه سال گذشته عملیات اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب به طول ۳ کیلومت برای 80 واحد مسکن مهر لنجان آغاز شده بود که در اسفند ماه به پایان رسید.
حسین اکبریان افزود:هم اکنون با اتصال این شبکه به کلکتور اصلی ، فرایند انتقال فاضلاب واحد های مسکن مهر به تصفیه خانه سده و لنجان فراهم شده است.
وی با اشاره به توسعه شبکه فاضلاب در منطقه لنجان اعلام کرد: با اجرای حدود 600 کیلومتر شبکه و خطوط انتقال فاضلاب در منطقه لنجان بیش از ۴۰هزار انشعاب فاضلاب به متقاضیان واگذار و نصب شده است.
مدیرعامل ابفای استان اصفهان افزود: در حال حاضر حدود ۵۳درصد مردم منطقه لنجان تحت پوشش خدمات شبکه فاضلاب قرار دارند که انتظار می رود با سرمایه گذاری بخش خصوصی و مشارکت سایر نهادها و دستگاه ها در توسعه تاسیسات فاضلاب، مردم بیشتری در این منطقه از خدمات شبکه فاضلاب بهره مند شوند.
مدیرعامل آبفای استان اصفهان با تاکید بر اجرای به موقع ودقیق پروژه های آب و فاضلاب در استان، با هدف جهاد خدمت رسانی تصریح کرد: همه اقدامات لازم در راستای بهره مندی هر چه بهتر و بیشتر مردم از خدمات آبفای استان و برخورداری از آب شرب سالم و بهداشتی و همچنین جمع آوری ، انتقال و تصفیه فاضلاب به صورت شبانه روزی توسط فعالان صنعت آبفای استان در دستور کار قرار گرفته است.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید