کد خبر: 472946
۰
۰
نسخه چاپی

نجارزاده در مراسم تقدیر از فرزندان شاهد بانک: تولید محصولات فرهنگی ای? - ار و شهادت تا سال آینده

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران؛ همایش فرزندان شاهد( استان تهران) همزمان با دومین سالگرد رجعت پیکر شهدای گمنام به بانک ملی‌ ایران با حضور ابوالفضل‌نجار زاده، اعضای هیأت مدیره و هیأت عامل، روسای ادارات و سایر مدعوین برگزار شد.

ابوالفضل نجارزاده مدیر عامل بانک در این همایش ضمن تشکر از رئیس مرکز امور ایثارگران و خانواده شهدا و همکاران این اداره برای برگزاری این مراسم گفت: قطعا حضور شهدای گمنام در بانک ملی ایران منشأ خیر و برکات سرشار بوده است و حقیقتا جای قهرمانان ملی در بانک خالی بود که با اهتمام همکاران مرکز امور ایثارگران و خانواده شهدا عملیاتی شد، تا در این حوزه نیز بانک ملی ایران در شبکه بانکی سرآمد باشد.

وی گفت: بانک ملی ایران ۶۰ شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است و ۱۴ هزار ایثارگر در بانک ملی ایران حضور دارند.

مدیر عامل بانک ملی ایران گفت: همه ما مدیون رشادت‌ مردانی هستیم که از خون خود گذشتند تا ما بتوانیم در امنیت و آرامش زندگی کنیم. 

ما میراث‌دار و رهرو خون‌هایی هستیم که برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تمامیت ارزی ایران اسلامی جانفشانی کردند.

مدیرعامل بانک ملی ایران در پایان گفت: با توجه به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، همکاران اداره امور ایثارگران بانک اقداماتی اجرایی کنند تا در سال‌های آینده در برگزاری این مراسم، تجارب و خاطرات همکاران ایثارگر بانک به رشته تحریر درآمده باشد و محصولات فرهنگی در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت در بانک ملی ایران تولید شود.

در پایان مراسم نیز دغدغه‌های همکاران در حوزه‌های مختلف مطرح و مورد توجه رؤسای امور مربوطه قرار گرفت.

اقتصادآینده نیوز منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

 

 

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید