کد خبر: 473792
۰
۰
نسخه چاپی
رئیس کمیسیون امنیت ملی برای توسعه حرم احمدبن موسی(ع) خبر داد:

تخصیص ردیف بودجه مستقیم به حرم شاهچراغ (ع)

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ردیف بودجه حرم شاهچراغ (ع) از وزارت راه و شهرسازی به تولیت حرم مطهر منتقل می شود.

تخصیص ردیف بودجه مستقیم به حرم شاهچراغ (ع)

به گزارش اقتصادآینده نیوز، ابراهیم عزیزی با اشاره به نشست خود با دکتر بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و معاونین وی به همراه مهندس رضازاده استاندار اسبق فارس که در وزارتخانه راه و شهرسازی برگزار شد، گفت: در این نشست پس از بحث و تبادل نظر یک تصمیم بسیار خوب برای حرم مطهر شاهچراغ(ع) گرفته شد و از این پس بودجه حرم که پیش از این از سوی وزارت راه و شهرسازی تخصیص می یافت، مستقیم به تولیت حرم اختصاص می یابد.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی افزود: این تصمیم و برداشتن تخصیص غیر مستقیم بودجه، برای تسریع در حل مشکلات مالی تولیت بسیار مناسب بود و از این پس تولیت حرم به صورت مستقیم با دولت در این ردیف بودجه مرتبط خواهد بود.

عزیزی با اشاره به نشست مذکور و مباحث انجام شده خاطرنشان کرد: با تصمیم وزیر محترم راه و شهرسازی این موضوع مهم نهایی شد که به فضل الهی موجبات تقویت منابع مالی حرم را فراهم خواهد کرد و یکی از موانع جدی توسعه حرم برداشته خواهد شد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان نیز گفت: حرم احمد بن موسی(ع) در شیراز نیازمند حمایت های جدی مسوولان است که تصمیم فوق یگ گام اساسی در این راستا بود.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید