کد خبر: 473808
۰
۰
نسخه چاپی
مدیر منطقه ۲ شهرداری اصفهان خبر داد:

احداث بزرگترین «خانه کودک و نوجوان» استان اصفهان در پارک قلمستان

مدیر منطقه ۲ شهرداری اصفهان با بیان اینکه پروژه احداث خانه کودک و نوجوان پارک قلمستان با ۴۳۰۰ متر مربع زیربنا، نیازمند اعتباری بالغ‌بر ۱۰۵ میلیارد تومان است، گفت: این مجموعه، بزرگترین خانه کودک و نوجوان در سطح استان است.

احداث بزرگترین «خانه کودک و نوجوان» استان اصفهان در پارک قلمستان

به گزارش اقتصاد آینده نیوز، محمدرضا طبیبی با اعلام این خبر گفت: پروژه احداث خانه کودک و نوجوان پارک قلمستان واقع در خیابان امام خمینی (ره) با زیربنای 4 هزار و 300 مترمربع، شامل چهار طبقه از جمله زیرزمین، همکف و دو طبقه مجزا خواهد بود. همچنین این مجموعه دارای دو سالن آمفی‌تئاتر و مجموعه کلاس و کارگاه‌های آموزشی است و در پشت بام این ساختمان نیز یک بام سبز تعبیه خواهد شد.
وی با بیان اینکه این پروژه نیازمند اعتباری بالغ‌بر ۱۰۵ میلیارد تومان است، افزود: این پروژه از سیزدهم مرداد ۱۴۰۰ آغاز شده است و زمان بهره‌برداری از آن بیستم اسفند سال جاری خواهد بود.
مدیر منطقه ۲ شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: ارتقای سلامت کودکان از طریق بازی و استفاده از بازی‌های خلاقانه استاندارد و مناسب، آموزش و تقویت مهارت و سبک زندگی سالم برای کودکان از طریق بازی و استفاده از بازی‌های مناسب و افزایش خلاقیت مادران برای استفاده از بازی‌ها وشیوه‌های بازی برای کودکان و تعامل بین مادر و کودک از جمله اهداف احداث این پروژه است.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید